Zalety i wady wprowadzenia działań standardowych do wsparcia efektywności energetycznej
Spotkanie z ekspertem KAPE
Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl webinariów, który koncentruje się na kluczowych aspektach transformacji energetycznej, efektywności energetycznej oraz zrównoważonego rozwoju. Nasze wydarzenia skierowane są do przedstawicieli sektora publicznego, samorządów, przedsiębiorstw oraz wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat najnowszych trendów i regulacji w dziedzinie energetyki i ochrony środowiska. Nasz cykl to idealne miejsce, aby zdobyć wiedzę i narzędzia potrzebne do skutecznego wdrażania nowoczesnych rozwiązań energetycznych w Polsce.
Webinarium odbędzie się w ramach projektu EnsmovPlus.
W trakcie spotkania "Zalety i wady wprowadzenia działań standardowych do wsparcia efektywności energetycznej" nasz ekspert omówi:
- główne cechy związane z wdrażaniem programów skierowanych na realizację projektów poprawy efektywności energetycznej,
- czym są koszty transakcyjne i jakie są strategie ich zmniejszania,
- czym są działania standaryzowane,
- francuskie doświadczenia w realizacji programów poprawy efektywności energetycznej w oparciu o katalog działań standardowych.

Marek ZABOROWSKI
Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.
Ekspert w Departamencie Współpracy Międzynarodowej i Ekspertyz w KAPE. W latach 1987-1993 studiował na Wydziale Chemii Politechniki Krakowskiej, oraz w roku 1995 na Uniwersytecie Minnesota (Instytut Stosunków Międzynarodowych im. Hyberta H. Humphrey’a). W latach 1991-2001 koordynator programu doradztwa energetycznego KAPE/SCORE, 2000-2009 główny ekspert, prezes i wiceprezes Małopolskiej Agencji Energii i Środowiska, 2013-2014 ekspert dla Polseff II (EBOIR), 2011-2018 prezes, wiceprezes i kluczowy ekspert efektywności energetycznej w Instytucie Ekonomii Środowiska, 2005-2007 członek rady nadzorczej NFOSIGW, 2007, w latach 2014-2023 szef zespołu ekspertów w zakresie efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii dla projektów UE-Rząd Indii, oraz UE-International Solar Alliance (ISA).
Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).
Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!
Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.