KAPE wyróżnione w konkursie "Diamenty Sustainable Economy 2022"
Konferencja "Sustainable Economy Summit"

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. otrzymała wyróżnienie w konkursie "Diamenty Sustainable Economy 2022". Kapituła konkursowa przyznała nagrodę w kategorii "Lider doradztwa dla zrównoważonego rozwoju". Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali, która odbyła się 30 maja 2022 r. w hotelu Sheraton Grand Warsaw. Z rąk organizatorów statuetkę odebrali Prezes Zarządu KAPE Sebastian Bodzenta oraz Wiceprezes Zarządu Mariola Zmudzińska. 


Mariola Zmudzińska (Wiceprezes KAPE) i Sebastian Bodzenta (Prezes KAPE) z wyróżnieniem
w kategorii "Diamenty Sustainable Economy 2022" (fot. materiały prasowe organizatora)

W laudacji do przyznanej nagrody czytamy, że "Wyróżnienie (...) otrzymuje firma, która działa na rynku od przeszło 25 lat, posiada wiedzę i doświadczenie w branży efektywności energetycznej." Nagroda stanowi docenienie dotychczasowych działań KAPE skierowanych do przedstawicieli biznesu w zakresie dążenia do neutralności klimatycznej oraz zrównoważonego rozwoju. Tylko ostatnim roku rozwinęliśmy usługę liczenia śladu węglowego dla firm, wprowadziliśmy autorski program wsparcia "Biznes z Klimatem" oraz zostaliśmy partnerem merytorycznym Polskiego Funduszu Rozwoju w kursach "Przedsiębiorstwo Gotowe na Przyszłość" i "Raportowanie ESG w praktyce" przygotowujących kadrę zarządzającą na nadchodzące zmiany w zakresie transformacji energetycznej.


Prezes KAPE, Sebastian Bodzenta w podziękowaniu podkreślił, że "to wyróżnienie traktujemy jako motywację do jeszcze większych działań na rzecz efektywności energetycznej, które w obecnej chwili są tak istotne biorąc pod uwagę chociażby ceny nośników energii." 

Z kolei Wiceprezes KAPE, Mariola Zmudzińska przyznała, że "firma to nie nazwa, to nie okoliczności, to są przede wszystkim ludzie. Całemu naszemu zespołowi Krajowej Agencji Poszanowania Energii bardzo dziękujemy za ciężką pracę, którą wypracowaliśmy to wyróżnienie. Dziękujemy naszym partnerom, naszym klientom, dziękujemy również naszemu właścicielowi (NFOŚiGW - przyp. red.) za każdy rodzaj wsparcia."


Gala była elementem konferencji " "Sustainable Economy Summit". Dziękujemy Kapitule Konkursowej i organizatorom z Executive Club za wyróżnienie. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Pełną galę z wręczenia "Diamentów Sustainable Economy 2022" można obejrzeć poniżej (wręczenie wyróżnienia dla KAPE od 1:49:00).

 
 Share this post
Termomodernizacja budynków wielorodzinnych w modelu ESCO
KAPE Doradcą Energetycznym