Zielony ład - nowe wyzwania dla sektora nieruchomości

Spotkanie z ekspertem KAPE

Rejestracje są zamknięte

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl webinariów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane.

W trakcie spotkania „Zielony ład - nowe wyzwania dla sektora nieruchomości” nasza eksperta przedstawi następujące tematy: 

  • Najważniejsze regulacje UE i krajowe w kontekście dekarbonizacji budynków,
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej a rzeczywiste zużycie energii,
  • Droga do dekarbonizacji - możliwości poprawy efektywności energetycznej w budynkach.
EKSPERT

Marta PIĄTKOWSKA

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Kierownik Działu Transformacji Energetycznej w Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.; ekspertka w zakresie optymalizacji zużycia energii w budynkach publicznych, biurowych, mieszkalnych i przemysłowych a także w nowo projektowanych. Zajmuje się wykonywaniem audytów energetycznych budynków i audytów efektywności energetycznej. Ekspertka w obszarze opracowywania strategii dekarbonizacji dla nieruchomości oraz polityki klimatyczno-energetycznej. Prowadzi szkolenia z obliczania śladu węglowego organizacji i produktu. Wykonuje ekspertyzy obejmujące zagadnienia efektywnego wykorzystania energii. Posiada uprawnienia do wykonywania świadectw energetycznych budynków. Autorka publikacji z obliczania śladu węglowego i audytów energetycznych w budownictwie.

Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE! 

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.


Data & czas
środa
8 maja 2024
11:00 12:00 Europe/Warsaw
Położenie

MS Teams (online)

--MS Teams (online)--
--MS Teams (online)--
Znajdź kierunek
Organizator

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Udostępnij

Odkryj co ludzie widzą i mówią o tym wydarzenia oraz dołącz do konwersacji.