Planowanie energetyczne w gminie

Spotkanie z ekspertem KAPE

Rejestracje są zamknięte


Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl webinariów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde "Spotkanie z ekspertem KAPE" stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane. 

W trakcie spotkania "Planowanie energetyczne w gminie" nasz ekspert omówi następujące zagadnienia:

  • ustawy regulujące kwestie obowiązków gminy w zakresie planowania energetycznego,
  • dokumenty strategiczne dotyczące zrównoważonego zarządzania energią w gminie,
  • najważniejsi uczestnicy procesu planistycznego w JST,
  • idealny miks energetyczny w oparciu o lokalnie dostępne źródła energii oraz alternatywne technologie,
  • bezemisyjne i efektywne energetycznie systemy ciepłownicze w gminach.
EKSPERT

Krzysztof SKOWROŃSKI

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Dyrektor Departamentu Transformacji Ciepłownictwa oraz Doradca Zarządu Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. ds. ciepłownictwa; Dyrektor Projektu ELENA oferującego kompleksowe wsparcie dla Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej z dofinansowaniem z puli Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

Ponad 30 lat pracy zawodowej w ciepłownictwie (PEC Poznań) w tym ponad 20 lat w grupie Dalkia i Veolia na stanowiskach Dyrektora, Członka Zarządu i Prezesa. Budował od podstaw szereg ogólnopolskich firm na rynku usług energetycznych i technicznego Facility Management (Dalkia ETS, Veolia Industry Polska).

Ekspert, projektant, doradca energetyczny - od wielu lat wdraża projekty modernizacyjne w ciepłownictwie, współautor wielu ekspertyz, prac analitycznych i projektów. Od 25 lat audytor energetyczny KAPE S.A. Współpracuje z wieloma samorządami i Przedsiębiorstwami Energetyki Cieplnej, pomagając im wybrać optymalną drogę rozwoju i dostosowania do nowych wymagań Europejskiego Zielonego Ładu oraz kolejnych pakietów, jak Fit for 55 czy też REPowerEU.

Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE! 

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Data & czas
środa
8 listopada 2023
11:00 12:00 Europe/Warsaw
Położenie

MS Teams (online)

--MS Teams (online)--
--MS Teams (online)--
Znajdź kierunek
Organizator

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Udostępnij

Odkryj co ludzie widzą i mówią o tym wydarzenia oraz dołącz do konwersacji.