One Stop Shop w gminie – lokalne wsparcie działań na rzecz efektywności energetycznej

Spotkanie z ekspertem KAPE

Rejestracje są zamknięte


Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinariów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane. 

W trakcie spotkania "One Stop Shop w gminie – lokalne wsparcie działań na rzecz efektywności energetycznej" nasza ekspertka zaprezentuje:

  • Jak działa One Stop Shop? 
  • One Stop Shop w regionie i gminie - jakie może prowadzić działania i jakie przynosi korzyści mieszkańcom oraz gminie? 
  • Jaki rodzaj wsparcia proponuje One Stop Shop? 
  • Przykłady działania One Stop Shopów w Europie.


EKSPERT

Anna PIÓRKOWSKA

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Specjalistka w Dziale Projektów i Ekspertyz w Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. (KAPE). Otrzymała tytuł magistra inżyniera na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej. Obecnie doktoryzuje się w Szkole Doktorskiej na Politechnice Warszawskiej w dyscyplinie naukowej inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka. W KAPE nadzoruje międzynarodowe projekty skierowane do sektora MŚP oraz społeczności energetycznych. Uczestniczy w realizacji międzynarodowych projektów związanych z efektywnością energetyczną i odnawialnymi źródłami energii. Współautorka planów gospodarki niskoemisyjnej i mobilności miejskiej oraz ekspertyz realizowanych przez KAPE.


Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!
Wspólnie możemy Więcej!

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Data & czas
środa
14 grudnia 2022
11:00 12:00 Europe/Warsaw
Położenie

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
Polska
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Znajdź kierunek
Organizator

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Udostępnij

Odkryj co ludzie widzą i mówią o tym wydarzenia oraz dołącz do konwersacji.