Modernizacja energetyczna obiektów JST - projekty z gwarancją oszczędności

Spotkanie z ekspertem KAPE

Rejestracje są zamknięte


Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinariów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane.

W trakcie spotkania "Modernizacja energetyczna obiektów JST - projekty z gwarancją oszczędności" nasz ekspert poruszy następujące zagadnienia:

  • Czy w ogóle mamy w Polsce przykłady umów o poprawę efektywności energetycznej, z gwarantowanym efektem?
  • Umowa o poprawę efektywności energetycznej wg Ustawy o Efektywności Energetycznej, a modele ESCO, EPC, PPP - o co chodzi?
  • Wybrane umowy publiczne - założenia, efekty, doświadczenia.
  • Podmioty publiczne i wykonawcy: wzajemne oczekiwania. 


EKSPERT

Marek Tobiacelli

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

W KAPE pełni obowiązki eksperta ds. Energy Performance Contracts. Od ponad 25 lat zawodowo zajmuje się zagadnieniami związanymi z efektywnością energetyczną po stronie dostawy i zużycia energii. Przez kilkanaście lat, pełnił obowiązki dyrektor pionu efektywności energetycznej w jednym z czołowych koncernów z branży technologicznej, organizował projekty w formule Energy Performance Contract oraz Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, gwarantujące zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych i wzrost efektywności energetycznej obiektów.

Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!
Wspólnie możemy Więcej!

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. 

Data & czas
środa
12 października 2022
11:00 12:00 Europe/Warsaw
Położenie

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
Polska
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Znajdź kierunek
Organizator

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Udostępnij

Odkryj co ludzie widzą i mówią o tym wydarzenia oraz dołącz do konwersacji.