Konflikty majątkowe w obszarze infrastruktury oświetlenia ulicznego oraz metodologia obliczenia oszczędności energii elektrycznej dla Miast i Gmin

Spotkanie z ekspertem KAPE

Rejestracje są zamknięte


Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinariów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane. 

W trakcie spotkania "Konflikty majątkowe w obszarze infrastruktury oświetlenia ulicznego oraz metodologia obliczenia oszczędności energii elektrycznej dla Miast i Gmin" nasz ekspert przedstawi:

  • rodzaje konfliktów majątkowych w obszarze oświetlenia ulicznego,
  • konflikt majątkowy jako przyczyna braku aplikacji Miast i Gmin do systemów wsparcia finansowego,
  • metodologię obliczania oszczędności energii na terenie Gmin i Miast.
EKSPERT

Anna ŚLĘZAK

Urząd Regulacji Energetyki

W Urzędzie Regulacji Energetyki pracuje na stanowisku radcy i zajmuje się wydawaniem świadectw efektywności energetycznej. Posiada 20 lat doświadczenia w sektorze energetycznym, w którym nadzorowała pracę sieci dystrybucyjnej w zakresie: niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Prowadziła również programy dotyczące regulacji stanu prawnego oświetlenia ulicznego w Gminach i Spółkach Dystrybucyjnych oraz możliwości opomiarowania infrastruktury oświetlenia ulicznego licznikami mierzącymi energię bierna indukcyjną i pojemnościową.

Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!
Wspólnie możemy Więcej!

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Data & czas
środa
16 listopada 2022
11:00 12:00 Europe/Warsaw
Położenie

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
Polska
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Znajdź kierunek
Organizator

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Udostępnij

Odkryj co ludzie widzą i mówią o tym wydarzenia oraz dołącz do konwersacji.