FILMY SZKOLENIOWE I FOTOKASTY DLA MŚP JUŻ DOSTĘPNE ONLINE
AUDYTY W MŚP

Zachęcamy do zapoznania się z filmami szkoleniowymi przedstawiającymi prezentacje z warsztatów informujących o wypracowanych w ramach projektu „Wsparcie techniczne dla promowania audytu energetycznego oraz inwestycji w efektywność energetyczną w małych i średnich przedsiębiorstwach” materiałach merytorycznych i narzędziach IT pomocnych przy zwiększeniu efektywności energetycznej działalności przedsiębiorstwa.

Dostępne są trzy filmy szkoleniowe. Pierwszy z nich przedstawia podstawowe informacje na temat efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie i wskazuje obszary w których można zoptymalizować zużycie energii. Dwa kolejne filmy przedstawiają narzędzia opracowane  w ramach projektu wraz ćwiczeniami jak stosować dwa z nich tj. kalkulator optymalizacji zużycia energii elektrycznej oraz self-audyt - narzędzie pozwalające na samodzielny przegląd energetyczny przedsiębiorstwa.

Filmy szkoleniowe dostępne są TUTAJ.

Zapraszamy także do obejrzenia dziesięciu fotokastów – krótkich filmów, poruszających różne zagadnienia związane z efektywnością energetyczną w małym i średnim przedsiębiorstwie.

Fotokasty dostępne są TUTAJ.Share this post
MATERIAŁY INFORMACYJNE O NOWEJ ETYKIECIE ENERGETYCZNEJ
LABEL 2020