KAPE na "XXIX Sympozjum - Wiosenne Spotkanie Ciepłowników"
Program ELENA

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. wzięła udział w "XXIX Sympozjum Naukowo - Techniczne, Wiosenne Spotkanie Ciepłowników", które odbyło się w dniach 25-27 kwietnia br. w Zakopanem. Zbigniew Kidawa (dyrektor ds. sprzedaży) w trakcie konferencji poprowadził panel "PEC efektywny" oraz przedstawił referat pn. "Środki na dochodzenie do efektywnego systemu ciepłowniczego – program ELENA". Spotkanie było okazją do podzielenia się doświadczeniami z dotychczas zrealizowanych projektów oraz pokazania uczestnikom zjazdu możliwości w zakresie dofinansowania modernizacji PEC-ów przy współpracy z KAPE.


Zbigniew Kidawa (KAPE S.A.)

Nasza firma jako Krajowy Integrator Projektów Inwestycyjnych w ciepłownictwie, realizuje pakiet kompleksowych usług dla Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej (PEC), współfinansowanych z programu ELENA (European Local Energy Assistance) i zarządzanych przez Europejski Bank Inwestycyjny. Na potrzeby Sympozjum przygotowaliśmy artykuł podsumowujący dotychczasowe realizacji dla sektora ciepłowniczego (format PDF, plik do pobrania poniżej).

"Czego potrzebuje Ciepłownictwo? Doświadczenia KAPE z realizacji programu ELENA" - artykuł ukazał się w czasopiśmie "Energetyka Cieplna i Zawodowa (nr 2/2022)"

Więcej szczegółów oferty KAPE znajdziecie Państwo w zakładce Ciepłownictwo.

Zapraszamy do współpracy!

KAPE na "Wodorowej Konferencji Branżowej"